Spletna stran za svoje delovanje potrebuje piškotke.
Na podlagi izkušenj in skrbnega poznavanja zakonodajnih določil, po katerih se vročanje opravlja (Zakon o pravdnem postopku, Zakon o kazenskem postopku, Zakon o upravnem postopku), izvajamo vročanje pisemskih in drugih pošiljk naslovnikom po celotni Sloveniji. Vročitve opravljamo za pravne in fizične osebe, kakor za sodišča in ostale državne organe.
Vročamo različne dokumente. Najpogosteje gre za:
Vročitev praviloma opravimo še isti dan, kar je ena izmed bistvenih prednosti, ki jo nudimo. Ko nam je pisemska pošiljka dostavljena (bodisi preko pošte bodisi se pri naročniku osebno prevzame), se naslovnika išče v zakonsko predpisanem v časovnem terminu. Opravimo tudi dodatne poizvedbe o dejanskem prebivališču oz. nahajanju naslovniku, če se izmika sprejemu pošiljke ali se skriva.
Vročanje kot zelo pomembno procesno opravilo opravimo hitro, pravilno in skladno z zakonsko predpisanimi postopki in roki.
Po opravljeni vročitvi naročnik prejme vročilnico in poročilo.
Vročanje pisemske pošiljke naslovniku je bilo ob prvem poskusu neuspešno, saj se je naslovnik skrival. O naslovniku, njegovem izgledu ter tudi njegovi telefonski številki smo predhodno zbrali podatke, nato pa ga diskretno pričakali in presenetili na odhodu z domačega naslova. Presenečen naslovnik je sprejem pisemske pošiljke zavračal. Sprva brez zakonitega razloga, nato pa z navedbo, da on ni tisti, na čigar je pošiljka naslovljena.
Naš sogovornik se je seveda tekom pogovora neprimerno in žaljivo obnašal, niti se na zaprosilo, da se izkaže z javno listino, ni odzval. Arogantno je vztrajal, da on ni prava oseba. Ker pa smo razpolagali s telefonsko številko naslovnika, smo ga v danem trenutku diskretno poklicali. Sogovornik je nato pred nami iz žepa izvlekel mobilni telefon ter se seveda na naš klic ne vedoč odzval.
Ko je naslovnik spoznal, kdo je klicatelj, je sprejem pošiljke sicer še vedno odklanjal, vendar pa smo s tem še dodatno potrdili, da pred nami neizpodbitno stoji naslovnik. Pošiljko smo mu zatem pustili v njegovem hišnem predalčniku. S tem se je vročitev štela za opravljeno, delodajalec pa je v nadaljevanju delavca lahko odjavil iz obveznih socialnih zavarovanj.